خودرو کلینیک، اولین سامانه سفارش آنلاین کارواش

خودرو کلینیک، نامی که از این پس بیشتر با آن آشنا می شویم نام سایتی است که به عنوان اولین سامانه سفارش آنلاین کارواش و خدمات خودرو در محل شروع به فعالیت نموده است. پیش از این نیز سفارش گیری های آن از طریق تلفن بوده و حدود 7 ماهی می شود که سرویس سفارش گیری آنلاین آن فعال شده است.

شاید در گذشته بیشتر وقت می کردیم تا هنگامی که به خانه رسیدیم زمانی را به خودرو اختصاص دهیم. اگر کثیف بود به کارواش مراجعه می کردیم و یا خود آستین مبارک را در حیاط منزل بالا می زدیم و دست به کار می شدیم. ولی دیگه زمانه خیلی تغییر کرده و کمتر کسی از ما فرصت انجام چنین کاری رو داره. مخصوصا با وجود ترافیک و سیستم سنتی و شلوغ کارواش ها.

در این خصوص خودرو کلینیک، با استفاده از کادری مجرب و آموزش دیده فعالیت خود را در این عرصه آغاز نموده و با ارائه سرویس کارواش در شروع کار، هم اکنون سرویس های دیگری نظیر صفرشویی، پولیش و واکس بدنه خودرو،سرویس های دوره ای فنی خودرو مانند تعویض روغن، لنت، شمع و... را در محل مشتریان ارائه می دهد.

در طول 7 ماه گذشته رشد چشمگیر مشتریان این سرویس حکایت از آن دارد که مردم به وجود چنین سامانه ای نیاز مبرمی داشته اند. چرا که دیگر با وجود امکانات متعدد رفاهی که اینترنت در خدمت مردم قرار داده، کسی نمی پذیرد که ساعتها وقتش را برای مراجعه به کارواش، تعویض روغنی و تعمیرگاه در نظر گیرد. آن هم زمانی که کاربر از اصل بودن کالاهای مورد نظر، کیفیت مطلوب و قیمت مناسب اطمینان خاطر داشته باشد.

جدا از همه این ها امروزه ایران با مشکل کم آبی روبرو است که دیگر استفاده از مقداری زیاد آب برای شست و شوی خودرو، کاری نه چندان درست و مسئولیت پذیرانه به نظر می رسد.

با ما در تماس باشید   33116800-021